Firma | Kontakt 
Strona główna

Biznesowe

Demo

Aktualności

Kontakt
 
  Strona główna  Chcesz dobrą stronę?   
Strona główna
Pakiet cBOX
strona www
poczta e-mail
e-sklep
hosting i domena
pozycjonowanie
zmiany on-line (CMS)
TMS Translation Management System
LMS Learning Management Systems
Chcesz dobrą stronę?
Co musisz zrobić ...
Zalety dla firm
Gwarancja !
Kontakt
Wybierz dobry serwis internetowy!
 
Co musisz zrobić jeśli chcesz mieć dobrą stronę ?

box_min.jpg Czy chcesz, żeby Twoja strona była skuteczna?
Aby zaistnieć na rynku musisz spełniać pewne kryteria, które będą cię pozytywnie wyróżniać, czynić Twoją ofertę wyjątkową, zachęcać Twoich klientów i przekonywać ich do Ciebie. Te same prawa dotyczą zarówno przedmiotu Twojej dzialalności, jak i prezentacji oferty. Bycie jednym z wielu stawia Cię od razy na straconej pozycji. Jeżeli jesteś kolejnym oferującym to samo co inni - dlaczego ktoś miałby skorzystać właśnie z Twoich usług?

Za chwilę zdradzę Ci sekret, który wielu firmom pomógł osiągnąć sukces, zarobic fortunę, mimo że ich branża nie była niczym nowym, nieznanym, początkowo niczym nie wyróżniała się z tłumu.

U W A G A ! Złe strony internetowe mogą spowodować straty.
Nie każda strona internetowa oddziaływuje pozytywnie na Twoich klientów - złe strony wywołują skutek odwrotny od zamierzonego - psują wizerunek firmy, a co za tym idzie, przynoszą straty. Widziałem i ciągle widuję strony internetowe firm (nieraz są to drogie strony), z którymi napewno nie chciałbym robić interesów !!!

Co takiego oferuje cBOX, dzięki czemu tak naprawde będziesz mógł osiągnąć wymarzone efekty, zysk, wzrost popularności, odpowiednią pozycję na rynku ...
Chcesz dowiedzieć się, dlaczego cBOX jest skuteczny ?
Co decyduje o tym, że niewielkim nakładem można uzyskać efekt, na który inni muszą wydawać ogromne kwoty?

Wpływają na to trzy podstawowe elementy:
  • Magia przyciągania - elegancki, odpowiednio skonstruowany wygląd strony,
  • Zawartość - czyli jak i co pokazać, żeby trafić do klienta,
  • Dopięcie tranzakcji - czyli jak przekonać zainteresowanych, żeby właśnie z Tobą zrobili interes (nie dla tego, że jesteś najtańszy, ale dlatego, że jesteś najlepszy).
Czy te elementy gwarantują sukces? - oczywiście - ale nie sama znajomość tych podpunktów, tylko ich realizacja, a można je wdrożyć w życie na wiele sposobów.
O tym, jak to zrobić, wie każdy posiadacz cBOX'a - każdy cBOX jest wyposażony w darmowy pakiet pomocnych wskazówek e-marketingowych, dostepnych po zalogowaniu się do systemu. Dzięki wciąż aktualizowanym i udoskonalanym wskazówkom, możesz dowiedzieć się, jak powinien być pokazany Twój produkt, jak dotrzeć do klienta, jakie są najlepsze sposoby promocji w interniecie oraz wiele innych pożytecznych porad, które uczynią Twoją stroną lepszą, skuteczniejszą i ładniejsza.


Aktualizacje od ręki i za DARMO !!!

Jeden z moich klientów najbardziej cenił cBOX dlatego, że każdą zmianę w serwisie może wykonać samodzielnie, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba (jego poprzedna strona www wymagała interwencji informatyka, któremu zmiana jednej literki zajmowała nieraz 2 tygodnie). Teraz sam zmienia treści stron, sam dopisuje aktualności, zmienia opisy i cechy produktów, a nawet komponenty cBOX'a.

Najważniejsze jest jednak to, że zmiany treści, rozmiarów, kolorów, czcionek itp. nie wymagają znajomości HTML - cBOX jest wyposażony w specjalny edytor, którym z łatwością dokonasz niezbędnych zmian.

Przetestowałem wiele serwisów - od darmowych po bardzo drogie i mogę stwierdzić, że trudno znaleść system pozwalający na tak łatwą administrację serwisem www.Zalety dla firm

cBOX jest tworzony z myślą o firmach, które chcą zaistnieć lub poprawić swój wizerunek w najbardziej znaczącym, wpływowym medium o globalnym zasięgu, jakim jest internet.

Ludzie często pytają mnie "jak efektywnie promować swoją działalność w internecie..." - odpowiadam - zobacz jak ja to realizuję w cBOX'ie.
Już samo posiadanie strony internetowej podnosi wiarygodnośc sprzedawcy (oczywiście nie złej strony) - a dodatkowo odpowiednia prezentacja i możliwość dotarcia do klienta są kluczem do efektywnej promocji w internecie.
cBOX to najlepsza forma pokazania Twoich atutów i produktów - wystarczy spojrzeć na próbki stron cBOX, które mogą stać się podstawą Twojej strony (sprawdż - za darmo).

Jeżeli masz jakieś pytania wypełnij formularzGwarancja !!!
Jestem pewiem, że każdy kto zdecyduje się na cBOX będzie w 100% zadowolony, dlatego proponuję Tobie niezwykłą gwarancję:
Jeżeli w ciągu 3-ch miesiący (z jakichkolwiek powodów) chciałbyś zrezygnować z tej oferty, daję Ci gwarancję zwrotu WSZYSTKICH poniesionych kosztów.


Jeżeli chcesz mieć stronę, która daje 100% satysfakcji - wypróbuj cBOX

Jeżeli masz jakieś pytania wypełnij formularz


I jeszcze jedno: porównując cBox z innymi ofertami sprawdź, czy cena, którą widzisz u sprzedawcy jest napewno ostateczna (czy nie ma uktytych pułapek cenowych) i czy strona będzie taka, jak oczekujesz (nie wiesz, jak wygląda w momencie zakupu, a przy odbiorze nagle okazuje się, że to nie to ... )
cBOX ma jasno opisaną cenę oraz korzyści jakich nie znajdziesz w innych tego typu systemach, a ponadto możesz zobaczyć i wypróbować (za darmo) jak wygląda Twoja strona, jak łatwo nią zarządzać i jakie korzyści może Ci przynieść.

Jeżeli masz jakieś pytania wypełnij formularz 
Mapa strony | Firma | Kontakt | Katalog stron